Воз усмрти маж во Кисела Вода

voz6-zeleznichka.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKМаж на возраст од педесет години загина кога во него синоќа удрил воз на булеварот Србија.

Возот сообраќал на релација Скопје-Битола, а мажот починал на лице место.

Во текот на денешниот ден се очекуваат повеќе детали во врска со настанот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK