–>

Скопјанка истепана од нејзиниот сопруг, свекрвата и золвата

339806192_101759692908814_8088185994519321333_n.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во 01.00 часот во СВР Скопје, 38-годишна жена пријавила дека на 05.11.2023 околу 19.30 часот во домот на подрачјето на Чаир била физички нападната од нејзините сопруг 46-годишниот А.И., 71-годишната свекрва С.И. и 43-годишната золва А.И., сите од Скопје, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK