–>

Син си го убил таткото во Скопје

Син-си-го-убил-таткото-во-Скопје.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска околу 16 часот полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода А.П.(28) од Скопје поради основи на сомнение дека со остар предмет во семејниот дом го убил својот татко Б.П.(75).

„Смртта е констатирана од Итна медицинска помош. По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, велат од МВР.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK