–>

Маж од Вевчани претепан поради кавга во сообраќајот

policija-1-1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK

Маж од Вевчани во полиција пријавил дека по кавга во сообраќајот бил нападнат од неколку лица.

Имено, во Полициската станица Струга вчера во 12.35 Ј.П.(59) од с. Вевчани, струшко пријавил дека околу 11.10 часот по претходно недоразбирање во сообраќајот бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK