–>

Две жени се истепале во локал во центарот на Скопје

Две-жени-се-истепале-во-локал-во-центарот-на-Скопје.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKДенеска во 02.30 часот во СВР Скопје, 37-годишната Е.Р. од Скопје пријавила дека во угостителски објект на подрачјето на Центар со тврд предмет била физички нападната од женско лице со иницијали Е.Т., извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK