–>

Двајца синови ја претепале нивната мајка

1692715234_policija.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 16.00 часот во СВР Скопје, 52 – годишна жена пријавила дека на 14.10.2023 околу 21.00 часот во домот во скопско била физички нападната од нејзините синови Д.К. и А.К..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK