–>

Драма во Скопје: Маж пријавил дека бил нападнат од неговата партнерка, неколку часа подоцна и жената пријавила насилство од мажот

339806192_101759692908814_8088185994519321333_n.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKСиноќа во 23.00 часот во СВР Скопје 36- годишен маж пријавил дека околу 19.30 часот во домот на подрачјето на општина Аеродром неговата 34- годишна партнерка физички го нападнала со остар предмет и му нанела повреди.

На 26.10.2023 во 01.00 часот во СВР Скопје 34-годишната жена пријавила дека била физички нападната од нејзиниот 36- годишен партнер.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK