–>

Драма во Радишани: Татко ја истепал својата малолетна ќерка, сопругата го пријавила во полиција

339637669_526283053053349_1713437480353480040_n.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 12.00 часот во СВР Скопје 37-годишна жена пријавила дека на 24.10.2023 околу 20.30 часот во домот на подрачјето на Радишани нејзиниот сопруг Р.К. од Скопје физички ја нападнал нивната малолетна ќерка, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK