Девојче нападнато од соученичка во основно училиште во Гази Баба

uchilishta-uchilnica-uchenici.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKУченичка била нападната пред два дена во основсно училиште во Гази Баба.

Според пријавата, девојчето било нападнато од негова соученичка, а за случајот алармирал таткото на натепаното девојче.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK