–>

77-годишна скопјанка нападната од сопругот, полицијата го расчистува случајот

1692973564_policija-1.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 18.00 часот во СВР Скопје, 77-годишна жена пријавила дека околу 13.50 часот во домот на подрачјето на Ѓорче Петров била физички нападната од нејзиниот сопруг П.Х. од Скопје, соопшти МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK