31-годишна скопјанка нападната во спортска обложувалница во Центар

oblozuvalnica.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 21.20 часот во СВР Скопје, 31-годишната С.Ј. од Скопје пријавила дека на 28.04.2024 околу 21.00 часот на работното место во спортска обложувалница на подрачјето на Центар била физички нападната од едно лице, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK