–>

20-годишна жена од Куманово, нападната од својот невенчан сопруг

1692185419_kumanovo.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВчера во 20.30 часот 20-годишна жена пријавила дека околу 06.00 часот во домот во Куманово била физички нападната со тврд предмет од нејзиниот невенчан сопруг Л.А., извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK