–>

Во Чачак маж се разнесе со бомба на железничка станица

Во-Чачак-маж-се-разнесе-со-бомба-на-железничка-станица.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKВо утринските часови на железничката станица во Чачак се случи трагедија, кога маж се разнесе со бомба. Тој починал на лице место.

Според неофицијални информации, мажот седел на клупа по што активирал експлозивна направа и се разнел.

На лице место се голем број полициски службеници кои вршат увид. Нема други повредени лица.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK