–>

Сосетката ја немало пет години – вчера пронајдено нејзиното мумифицирано тело во домот во Врачар

Сосетката-ја-немало-пет-години-–-вчера-пронајдено-нејзиното-мумифицирано.jpg
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OKТелото на одамна почината жена било откриено во петокот во нејзиниот дом во белградската општина Врачар. Соседите на полицијата ѝ рекле дека во тој стан живеела нивната сосетка, но која не ја виделе веќе пет години, објавуваат српските медиуми.

Повеќе детали ќе бидат познати по обдукцијата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
OK