Спорт

Маслинко и Соколов и во следната сезона во МЗТ Скопје, 26 јуни 2018 (МИА) – Македонските репрезентативци Андреј Маслинко и Дарко Соколов и следната сезона ќе настапуваат за МЗТ Скопје Аеродром. Од клубот соопштија дека […]