Вести

Моторциклист го изгуби животот

Тешка сообраќајна несреќа се случи во која има и жртва. На 04.02.2018 година  околу  17,00 часот на бул.“Борис Трајковски“ Е.А.(38) од Скопје управувајќи моторцикл „Сузуки“ изгубил контрола, паднал и од здобиените повреди починал на лице […]