СТРАШНО! На брегот на Охридско езеро најдено тело во распаѓање

На 21.04.2018 година во 08,50 часот жител на населба Рача во СВР Охрид пријавил дека на брегот од езерото во близина на комплекс „Св. Наум“, пронашол тело на жена во фаза на распаѓање.

Извршен е увид на местото на настанот, по наредба на Јавен обвинител телото е предадено за обдукција.

Loading…

Први оставете коментар

Вашиот коментар пишете го во празното поле:

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.


*