Том Харди во лежерно издание на прошетка во западен Лондон


Тој остана дома со своето семејство додека Велика Британија, како и светот, се соочува со корона-криза.

 

 

И во куса пауза од домашната самоизилација, Том Харди излезе на прошетка со пријателка во паркот Ричмонд во западен Лондон во четвртокот.

Актерот (43), облечен во удобна црвена јакна, се упатува кон кафулето за да земе топол пијалок, откако ѝ се придружи на својата пријателка на прошетка со куче.