Девојка го изневерила својот 74-годишен сопруг со 60-годишен маж


Миљана Божиќ, жена во своите рани 20-ти, го изневерила својот 74-годишен сопруг со друг, 60-годишен маж.

Аферата се случила во српското реално шоу „Парови“. Имено, како што пренесуваат и светските медиуми, Миљана е снимена како го бакнува пензионерот Немања Стаматовиќ, додека му седи в скут, иако пред два месеца се омажила за Милојко Божиќ, кој е 53 години постар од неа.

Сите се учесници во реално шоу. Наводно, таа била забележана гола в кревет со најмалку уште еден повозрасен човек. А, во една прилика, изјавила дека сака повозрасни мажи и дека „оние кои немаат седа коса, немаат ни шанси кај неа“.

И покрај тоа, кога Милојко бил исфрлен од реалното шоу, таа призна  дека наводно имала орален секс со 35-годишен маж, пренесува „Дејли мејл“.


Вести

ОМД ја поздравува одлуката против Бугарија во спорот со македонското малцинство во ЕСЧП

Обединетата Македонска Дијаспора (ОМД) ги поздравува позитивните решенија на Европскиот Суд на Човекови права во Стразбур, поднесени против Бугарија поради кршењето на Член 11 (слобода на собирање и организирање) од Конвенцијата за заштита на човекови […]

Советот за безбедност утре ќе одлучува за евентуално продолжување на вонредната состојба - МИА
Вести

Советот за безбедност утре ќе одлучува за евентуално продолжување на вонредната состојба

Скопје, 29 мај 2020 () – Советот за безбедност утре на пладне ќе одржи седница во Кабинетот на претседателот „Вила Водно“, на која ќе се одлучува за евентуалното продолжување на вонредната состојба. На седницата, покрај […]

Од 29 заболени со коронавирус во тетовскиот регион, 16 се од Тетово   - МИА
Вести

Нови 52 случаи на КОВИД -19, четворица починати и 30 оздравени

Скопје, 29 мај 2020 () – Министерството за здравство информира дека во изминатите 24 часа се регистрирани 52 нови лица позитивни на коронавирусот и 30 оздравени пациенти. Во овој период починале четири лица, две на […]