Дождот не го спречи Шон Мендез да го прошета својот миленикТинејџерската поп ѕвезда Шон Мендез е голем љубител на кучиња, и неодамна му посака добредојде на ново кутре во својот дом.


 

Пејачот, најпознат по хитот Wonder, не дозволи ништо да го спречи да биде одговорен сопственик на миленичиња во четвртокот.

Шон (22)го изнесе црниот германски овчар Тандер иако врнеше дожд во Мајами каде живее со девојката Камила Кабејо.

Дома останаа Камила и нивните три други кучиња: ших тсу по име Лео, Јуџин долговлакнеста чивава, и Тарзан, нивното ново кутре.