Броди Џенер со нова девојка


Минатата недела се врати на снимањето на подновената реална серија „Хилс: Нови почетоци“.


 

А во вторникот, Броди Џeнер имаше слободно време кое го искористи за релаксирачко возење во Малибу во друштво на мистериозна русокоса.

 

37-годишната реалити sвезда изгледа кул во комплетно црна облека.