Бијонсе ја рекламира својата најнова колекција спортска облека


Бијонсе поминува квалитетно смејно време со нејзиниот сопруг и децата во Хамптонс за време на самоизолација.24-кратната добитнича на „Греми“ беше зафатена и работеше од дома на новата колекција за време на пандемијата Ковид-19.

А во средата, таа се појави на социјалните мрежи со спортски истовремено и префинет изглед, кога на себе имаше модни парчиња од својата најнова колекција спортска облека „Дрип 2“ Ајви Парк и Адидас, која содржи целосно нова, смела палета на бои.

 

39-годишната пејачка ја објави линијата „Ајви Парк“ на својот Инстаграм. Таа позира во спортска облека во неон жолта, бебешко сина, и боја на лосос и на смарагд.