Заврти ги новите Pragmatic Play игри онлајн на MOZZART KAZZINO


Во MOZZART KAZZINO пристигна новиот провајдер PRAGMATIC PLAY! Како што кажува и називот, овие игри можат да бидат и тоа како корисни за играчите кои умеат добро да завртат.

Те очекуваат нови можности за уште подобра забава, џекпотови и фантастични добивки.

Уживај во богатата понуда на повеќе од 120 игри од овој провајдер, меѓу кои најпознатите:

 The Dog House Megaways™, Wolf Gold™, Sweet Bonanza™, The Dog House™, Mustang Gold™, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen™, Chilli Heat™, John Hunter and the Book of Tut™, Great Rhino Megaways™, Fruit Party™.

На Mozzart онлајн казино покрај провајдерот Pragmatic Play, достапни се мега популарните казино игри од светски познатите провајдери EGT и FAZI, a наскоро пристигаат и нови звучни имиња кои ќе ја надополнат богатата понуда на казино игри.

Од било каде и во било кое време, 24/7 достапен е новиот сајт www.mozzartkazzino.mk каде што те очекуваат специјални бонуси, акции и милионски џекпотови, а за добредојде те очекува и 100% бонус на првиот депозит до 10.000 денари.

Сè уште не сте го преземале 100% бонусот на прв депозит до 10.000 денари? Следете ги овие едноставни чекори и добијте го бонусот веднаш.

  • Регистрирај се на mozzartkazzino.mk
  • Уплати средства преку некоја од платежните картички Visa, MasterCard/Maestro, или преку bank transfer со уплата на средства преку уплатница со минимум износ од 300 денари
  • Оствари право на 100% бонус на прв депозит до 10.000 денари – Бонусот се доделува веднаш и може да се користи за игра откако играчот ќе го сврти/одигра уплатениот депозит еднаш на слот игрите. Добиениот износ на бонус потребно е да биде свртен/одигран уште 25 пати на слот игрите како би се ослободила можност за исплата на средствата, односно во моментот на ослободување, бонус средствата се префрлуваат во “кеш” и истите може да се исплатат. Крајниот рок за ослободување на бонусот е 60 дена.

Доколку имате потреба од дополнителни информации или асистенција за онлајн казиното, Mozzart Kazzino корисничката поддршка е достапна секој ден од 08-22 часот на телефон 070/270-200, преку Viber и WhatsApp или на e-mail help@mozzartkazzino.mk.

ЗАВРТИ ВЕДНАШ на www.mozzartkazzino.mk.


Вести

Нови 641 случаи на Ковид-19, починале 12 лица, оздравени 233

Во последните 24 часа се направени 2688 тестирања, а регистрирани се 641 нови случаи на Ковид-19,12 лица починале, а 233 оздравеле, соопшти Министерството за здравство. Од новите случаи во: Скопје има 325, Куманово-26, Дебар-1,Штип-25, Прилеп-38, […]

Вести

Вкупните воени расходи на земјите од НАТО во 2020 година ќе изнесува 1.092,5 милијарди долари

Вкупните воени расходи на земјите од НАТО во 2020 година ќе изнесува 1.092,5 милијарди долари, што е за 61 милијарда долари повеќе отколку во 2019 година, се вели во статистичкиот извештај за воените трошоци на […]

Вести

Младите сакаат да се иселат, не се спроведува националната стратегија за спречување на одливот на мозоци 

– Не е само подобрата работа и парите причина за иселување на младите од државата. Трендовите за напуштање во последните години се и од неекономски причини – им пречи загадувањето, политиката, корупцијата, а во време […]

Биди првиот кој ќе коментира

Вашиот коментар

Твојата е-маил адреса нема да биде објавена.


*