Девојка го изневерила својот 74-годишен сопруг со 60-годишен маж


Миљана Божиќ, жена во своите рани 20-ти, го изневерила својот 74-годишен сопруг со друг, 60-годишен маж.

Аферата се случила во српското реално шоу „Парови“. Имено, како што пренесуваат и светските медиуми, Миљана е снимена како го бакнува пензионерот Немања Стаматовиќ, додека му седи в скут, иако пред два месеца се омажила за Милојко Божиќ, кој е 53 години постар од неа.

Сите се учесници во реално шоу. Наводно, таа била забележана гола в кревет со најмалку уште еден повозрасен човек. А, во една прилика, изјавила дека сака повозрасни мажи и дека „оние кои немаат седа коса, немаат ни шанси кај неа“.

И покрај тоа, кога Милојко бил исфрлен од реалното шоу, таа призна  дека наводно имала орален секс со 35-годишен маж, пренесува „Дејли мејл“.

Балкан

„Macedonia the GReat“ колективна трговска ознака за производите од грчката област Македонија

Слоганот „Macedonia the GReat“, со потенцирани букви ГР како кратенка за Грција и буквата „М“ како ознака, испишани со бело на сина позадина, се новите колективни трговски ознаки за грчките производи од грчката област Македонија, […]

Вести

Две лица во Кина заразени со пневмонична чума

Две лица кои живеат во близина на кинеската граница со Монголија се заразени со пневмонична чума, само шест месеци откако две лица почина во истиот регион од чума. Двајцата пациенти од автономниот регион на Внатрешна […]

Вести

Италија подготвена да прогласи вонредна состојба во Венеција

Италија е подготвена да прогласи вонредна состојба во Венеција откако висината на брановите во тој град достигнаа 1,87 метри, поплавувајќи ја историската базилика и прекинувајќи го снабдувањето со електрична енергија за домаќинствата. Повеќе од 80 […]