Еве ги фактите:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [165.26 KB]

 

 

Автор: ФМТКП ДОО Скопје

 

*Овој текст и анкетата се наменети за едукација со цел превенција од изложеноста на тутунски чад. Истиот не може во било која смисла да се доведува во врска со промоција и рекламирање на било кои категории на производи или индустријата.