Сообраќајка кај Стража, сообраќајот во целосен прекин

stop policija
Facebook
Twitter
LinkedIn

На два километри од Стража кон Гостивар има сообраќајна незгода. Како што информираат од АМСМ, сообраќајот е во целосен прекин.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Можеби ќе ве интересира: