Користете ги поволностите на myWorld и патувајте секогаш безбедно и безгрижно со travelWorld


Сонувате за егзотична плажа, адреналинска скијачка патека или посета на некоја светска метропола? Го планирате вашето следно бизнис патување? Без грижи, препуштете ја вашата доверба на тимот на travelWorld.

travelWorld e меѓународна онлајн платформа, специјално дизајнирана да ги задоволи вашите желби и потреби. Предводена од тим кој зад себе има 25 годишно искуство со претприемништво, хотелиерство и туризам, travelWorld нуди широка понуда на хотели, апартмани, хостели и друг тип на сместувачки капацитети. Платформата ги следи сите светски трендови, овозможува брза, лесна и сигурна резервација, а благодарение на големата мрежа на партнерства и соработки, тимот на travelWorld ви нуди најниски цени.

Она што е интересно, е што од 2019 година, travelWorld официјално стана дел од групацијата мyWorld (МАЈВОРЛД), која брои повеќе од 15 милиони корисници и повеќе од 150 илјади Трговски партнери кои се членови на најголемиот клуб за лојалност, Cashback World. Сите корисници кои веќе имаат, или ќе направат свој профил, можат да користат дополнителни бенефиции како повраток на средства и собирање на Shopping Points кои можат да ги искористат подоцна.

Користете ги поволностите на мyWorld  и патувајте секогаш безбедно и безгрижно со travelWorld!


Вести

Угостителските објекти ќе работат само до 23 часот

Владата на денешната 13-та седница ги разгледа и прифати препораките на Комисијата за заразни болести да се ограничи работно време на сите угостителски објекти до 23 часот, освен оние што вршат испорака, како и да […]

Вести

408 нови случаи на Ковид-19 во земјава, починаа 4 лица

  Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2140 тестирања, а регистрирани се 408 нови случаи на Ковид-19 во: Скопје-227, Куманово-12, Штип-15, Прилеп-4, Тетово-34, Струга-5, Велес-15, Битола-10, Охрид-23, Кавадарци-4, Гостивар-2, Струмица-18, […]

Започна пленарната седница за избор на претседател на Собранието - МИА
Вести

Собранието не расправаше за измените на Законот за заштита од заразни болести

– Собранието на Република Северна Македонија денеска ја започна 18. седница беа донесени две одлуки за испраќање припадници на Армијата во мисиите УНИФИЛ во Либан и Алтеа, како и неколку ратификации на договори и спогодби. […]

Биди првиот кој ќе коментира

Вашиот коментар

Твојата е-маил адреса нема да биде објавена.


*